На Черкащині школярі можуть відвідати навчальні заклади онлайн

розміщено в: Заклади, Суспільство | 0 |

У рамках акції «Випускник–2020» фахівці Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості презентували для понад 30 учнів 10-11 класів навчально-виховного комплексу «Спеціалізований навчальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 – заклад дошкільної освіти» – Черкаський державний бізнес-коледж. Чигиринська районна філія ОЦЗ

Презентація навчального закладу відбувалася у форматі Skype-зв’язку.

Учнів привітали завідувачі кафедр економіки – Наталія Кузнецова та обліку фінансів – Віктор Здір, а також завідувачі відділень дизайну – Валентина Музиченко, інформаційних технологій – Вячеслав Хотунов, підприємництва та маркетингу – Світлана Піскова.

На Черкащині школярі можуть відвідати навчальні заклади онлайн

Відкрила захід відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Фастовська, яка ознайомила школярів з перевагами навчання у закладі освіти, а саме – можливістю здобути повну вищу освіту: освітньо-професійний ступінь молодшого бакалавра та освітній ступінь бакалавра і магістра.

«Наші випускники володіють сучасними комп’ютерними технологіями та здатні вирішувати найважчі задачі. Тож, запрошуємо і вас поринути у світ новітніх технологій, передових методик і сучасних світових практик, щоб відкрити для себе ще більше можливостей для розвитку і самореалізації», – наголосила Ольга Фастовська.

Кожен представник кафедр та відділень, спілкуючись з учнями, презентував окремий напрямок навчання.

За словами Ольги Фастовської, гарантією високого професійного рівня підготовки сьогоднішніх випускників є чудовий викладацький склад, який налічує 85 штатних викладачів, із них: 3 доктори наук, 12 кандидатів наук, 27 викладачів-методистів та старших викладачів.

Навчальний заклад, з моменту заснування, розвиває широкі міжнародні зв’язки. Постійно  відбуваються обміни між студентами та педагогічними працівниками з партнерами із Німеччини, Франції, Великобританії, Ірландії, Сполучених Штатів Америки, Польщі, Болгарії, Латвії.

З 2016 року бізнес-коледж є учасником програми Європейського Союзу  Erasmus+.

Студенти протягом одного семестру навчалися в університеті ISMA (м. Рига, Латвія). Усі витрати, пов’язані з оформленням візи, медичного страхування, оплатою переїзду та житла, покриває грант у розмірі 750 євро на місяць. 6 викладачів та 67 студентів бізнес-коледжу пройшли стажування у Латвії та Швеції.

«Майбутні випускники отримали цінну інформацію щодо вступної кампанії 2020 року, дізнались про основи навчального процесу, факультети та спеціальності навчального закладу, можливості, які надає коледж своїм студентам, зокрема, проходження практики за кордоном і сприяння в подальшому працевлаштуванні після закінчення навчання. Також учні мали змогу задати свої питання  і взяти контактні телефони для подальших консультацій», – зазначила фахівчиня з профорієнтації Лариса Порожня.

Після закінчення Skype–презентацій слухачі жваво обговорювали особливості спеціальностей і ділилися своїми планами на майбутнє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *