У Черкаській ОДА хочуть спроєктувати льодову арену на вулиці Героїв Дніпра

30 грудня департамент будівництва Черкаської обласної ради оголосив закупівлю послуг з проєктування будівництва спортивної споруди зі штучним льодовим покриттям у місті Черкаси за адресою вул. Героїв Дніпра, 50, інформує видання 18000

Відповідна інформація розміщена у системі “Прозорро”. Очікувана вартість проєктних робіт – 1,2 млн гривень. Аукціон із визначення переможця має відбутися 2 лютого.

Згідно з технічними завдання майбутні проєктанти мають спроєктувати двоповерхову льодову арену на 450 місць загальною площею 3,5 тисячі квадратних метрів. Проєктування має бути завершене до кінця травня 2022 року. Джерелом коштів зазначено державний бюджет.

Зауважимо, що поки публічно ані очільник обласної державної адміністрації Олександр Скічко, ані міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не заявляли про намір будівництва льодової арени. Утім обоє протягом 2022 року обіцяли низку нових об’єктів, що мають бути збудовані коштом державного бюджету в межах програми “Велике будівництво”.

Ідея будівництва льодової арени на Митниці періодично циркулювала у політичних колах останні декілька років, втім не знаходила практичної реалізації через брак належного фінансування для будівництва та обслуговування відповідного спортивного об’єкту. Востаннє про наміри збудувати подібний об’єкт активно говорили ще у 2017 році. Цей проєкт лобіював тодішній заступник міського голови, нині покійний Сергій Гура, що був учасником аматорської хокейної команди. Вартість робіт п’ять років тому оцінювали у 120 млн гривень.

У 2018 році КП “Черкасиінвестбуд” провело тендер та уклало договір на проєктування будівництва багатофункціональної спортивної арени, втім проєкт так і не було виготовлено, до реального будівництва справа не дійшла. Проєктним завданням не було передбачено облаштування льодового покриття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *