У Черкасах обговорили питання безпеки молоді в місті

20 січня департамент освіти та гуманітарної політики долучився до діалогової сесії «Безпека молоді у місті Черкаси». Про це інформує пресслужба департаменту.

У Черкасах обговорили питання безпеки молоді в місті
Ця подія відбулася в межах проєкту «Діалог заради реінтеграції та зміцнення соціальної згуртованості», що реалізовується NGO «Institute for Peace & Common Ground» (Інститут миру і порозуміння) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою є залучення жителів громад до процесу фасилітованого групового діалогу для ведення обговорення тем, що пов’язані з реінтеграцією, соціальною згуртованістю та розбудовою «позитивного миру».

Проєкт спрямований на зміцнення спроможності представників громадянського суспільства та зацікавлених сторін розпочати конструктивний діалог з питань реінтеграції та/або соціальної згуртованості.

Під час цієї діалогової сесії, яка вже є другою, начальник гуманітарної політики Анна Гавриш, заступник начальника управління освіти Марина Бакланова та начальник відділу молоді Ігор Шуляк долучилися до обговорення питань безпеки молоді у публічних просторах та безпеки молоді у навчальних закладах.

Участь також взяли запрошені представники Національної поліції, голова депутатської постійної комісії з гуманітарних та соціальних питань Черкаської міської ради Катерина Холупняк, представники закладів вищої освіти, працівники служби у справах дітей, громадські активісти, молодь міста, як студентська, так і учнівська, зокрема представники учнівської міжпарламентської асамблеї.

На зображенні може бути: 13 людей та люди стоять

Порушували проблеми створення безпечного простору для молоді в місті: покращення освітлення, продовження часу руху громадського транспорту ввечері, робота громадських вбиралень тощо.

Окремо виділили питання розробки спільних дій з Нацполіцією, ДСНС та іншими структурами щодо покращення обізнаності молоді щодо реагування на нештатні ситуації та профілактики вживання наркотичних речовин. Також була створена ініціативна група з числа присутніх.

В межах цього проєкту планується ще одна діалогова сесія, яка відбудеться 1 лютого, та публічна презентація спільних напрацювань влади, молоді та відповідних служб.

Додамо, проєкт «Діалог заради реінтеграції та зміцнення соціальної згуртованості» – серія навчальних та практичних занять для місцевих активістів, громадянського суспільства та місцевої влади на теми, пов’язані з національними зусиллями щодо реінтеграції, вирішення проблем, спричинених гуманітарною кризою та збройним конфліктом на Сході України.

У програмі беруть участь п’ять міст: м. Івано-Франківськ, м. Луцьк, м. Ужгород, м. Черкаси, м. Павлоград. Після закінчення навчання ініціативних груп від кожного міста у відповідних громадах будуть організовані три діалогові сесії з питань, що стосуються реінтеграції, миробудування та соціальної згуртованості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *