Туристичні об’єкти Черкащини цифровізують

На Черкащині стали доступними онлайн понад 40 туристичних об’єктів. Про це повідомили у пресслужбі Черкаської облдержадміністрації.

Серед доступних об’єктів нині Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, парк “Софіївка”, Буцький каньйон, Тарасова гора та резиденція Богдана Хмельницького в Чигирині. Цей проєкт реалізували спільно з Черкаською ОДА, Міністерством цифрової трансформації України та міською владою, Digital Cherkasy.

Презентувала туристичні диджитал-напрацювання компанія “Google Україна” у межах конференції “Цифрове перетворення громад та бізнесів”. Їх команда працювала над створенням фотопанорам і онлайн-турів Черкащиною. Також, фахівці Google оцифрували 200 км у форматі StreetView.

Оцифровки відбулися на території історичних та етнографічних пам’яток. Оцифровані локації вже отримали більше 250000 переглядів, додали у пресслужбі.

За результатами оцифровок презентували віртуальний тур містом та областю. Він доступний за посиланням:  https://tourmkr.com/F1YyNetmsE.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *