Собачі сюрпризи: чи прибирають черкасці за собаками?

розміщено в: Екологія, Місто, Суспільство | 0 | 422

Із настанням весни й таненням снігу на вулицях нашого міста можна усе частіше зустрітися з неприємностями у вигляді собачих «мін». І це, насамперед, пов’язано з тим, що власникам чотиролапих майже немає де вигулювати їх.

Собачі сюрпризи: чи прибирають черкасці за собаками?

Влада міста не надто дбає про те, аби песикам було де справляти потреби. Спеціальні місця для вигулу собак є в Парку Хіміків та у Парку 50-річчя Перемоги, але наше місто не обмежується лише цими районами. Тварини є і в Південно-Західному, і в районі Площі 700-річчя, і в Дахнівці, але там не передбачені місця вигулу для улюбленців.

Жителі міста часто скаржаться на кількість собачих фекалій не лише на клумбах і прибудинкових територіях, а й на асфальті та дорогах.

Черкащанка Ярошенко Тетяна обурюється:

«Не можливо з дітьми гуляти на майданчику, всюди є собачі «сюрпризи», а, як Ви розумієте, не дуже приємно потім від цього бруду відмивати взуття, коли дитина ненароком вступить. На мою думку, можна ще довго вимагати, аби власники тварин прибирали за ними, але це буде даремно, поки немає відповідних умов для вигулу».

Власник трьох собак Небензя Вадим ділиться своєю думкою:

«Гуляю з собаками в районі магазину «Фуршет», що на Південно-Західному. Один час прибирав за ними, проте окрім вартості екологічних пакетів, є ще одна велика проблема: немає урн. Мені треба з пакетами, які смердять, пройти чималу відстань до найближчої урни, тримаючи це в руках. Слід встановити смітники, бо просто немає куди викидати ці пакетики».

Слід зазначити, що собачі фекалії не лише псують зовнішній вигляд Черкас уцілому, а є шкідливими для довкілля.

«У раціон собак переважно входить їжа тваринного походження. Після неї кал є більш токсичним, оскільки має дуже високу хімічну активність, довго розкладається і якщо він потрапляє на рослини, вони просто «згорають»,– зазначає Безденна Аліна, еко-активістка й зоозахисниця.

Із цього можна зробити висновок, що черкасці б прибирали за своїми чотирилапими друзями й вигулювали їх у відповідних місцях, якби для цього були забезпечені відповідні умови.

Ставтесь свідомо до прогулянок з песиками, адже кожен із нас хоче жити в чистому й охайному місті!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *