Проєкт «Сенси» провели в Черкаському обласному молодіжному центрі

Серія тренінгів на теми «Ідентичність», «Цінності», «Життєва стратегія» відбулися під керівництвом тренера Миколи Максьоми. Про це повідомляє кореспондент icity.ck.ua.

На заході панувала доброзичлива атмосфера. Гостей пригощали кавою, чаєм та смаколиками. Учасники ділилися своїм життєвим досвідом, виконували завдання, які допомогали їм зрозуміти, ким же вони є насправді. На тренінгу говорили про ідентичність, своє справжнє «я», формування життєвих цінностей та орієнтирів, виконували трансформаційні коучингові вправи.

Проєкт «Сенси» провели в Черкаському обласному молодіжному центрі

Організатор заходу Микола Максьома розповідає:

«Я цікавлюся психологією і темою розвитку особистості, тому я вирішив це поєднати, створиши новий тренінговий напрям на межі трьох сфер діяльності: психології, соціальної роботи і молодіжної політики. Я спробував зробити формат групових занять і допомагати молоді й тим, хто цього справді хоче».

Захід пройшов на високому рівні й приємно здивував учасників.

«Мені сподобався тренінг, адже була частинка саморефлексії, а це дуже круто для будь-якої людини. Я знайшла багато цікавого, щодо себе і над чим можна попрацювати. Проаналізувавши свої результати, я почала більше пишатися собою і зрозуміла, що все, що я роблю не дарма! До того ж я люблю психологію і мені було дуже цікаво дізнатися нові техніки роботи з людьми», – ділиться своїми враженнями учасниця заходу, школярка, Ірина Кошева.

Проєкт «Сенси» провели в Черкаському обласному молодіжному центрі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *