Амбулаторії Черкащини отримали 12 нових автомобілей

Дванадцять автомобілів для лікарських амбулаторій сільської місцевості у Черкаській області сьогодні, 12 березня, передали перед Черкаською ОДА. Про це повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua.

Амбулаторії Черкащини отримали 12 нових автомобілей

За словами директора центру первинної медико-санітарної допомоги Жашківської ОТГ Романа Кушніренка, автомобілі мають хорошу комплектацію та добре пристосовані для їзди по сільській місцевості.

“Будуть використані по призначенню. На перший погляд вони хороші. Будемо дивитися. Комплектація хороша для водія та для пасажира, для лікаря комфорт теж важливий – є мультикермо, підігрів сидінь. Згідно з законодавством у сільській місцевості кожен лікар повинен мати автомобіль для того, щоб вчасно надати допомогу пацієнтам”, – зазначив він.

Як повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, ці автомобілі були закуплені для амбулаторій сільських місцевостей у межах програми президента України по підтримці медичної системи.

“Сьогодні 12 новеньких автомобілів відправляються до амбулаторій. Я прекрасно розумію, що таке автомобіль сьогодні для лікаря у сільській місцевості. Хотілось би, щоб це була норма. Однак деякі позитивні зміни все ж відбуваються. І медицина в цьому році у нас у пріоритеті”, – зазначив Олександр Скічко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *