Волонтер-американець викладає уроки англійської у Черкаській гімназії

78-річний американець Кеп Хенслі викладає уроки англійської мови у Черкаській гімназії №1. Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

До України чоловік вперше приїхав у 2007 для участі у мовному таборі. У вересні 2019-го адміністрація школи запросила його стати волонтером і допомагати вчителям на уроках. Розповів, що його ціль “допомогти дітям у розмовній мові”.

Американець Кеп Хенслі за освітою історик, має науковий ступінь доктора наук. Розповів, що викладає англійську у 11 різних класах гімназії:

“Я приїхав сюди, тому що я закохався в Україну. Моя ціль – працювати з дітьми, щоб дати їм натхнення. Аби вони залишилися в Україні після закінчення освіти, щоб відбудовувати країну і суспільство”.

П’ятикласник Кіріл Маслечко розповів, що Кеп під час уроків з дітьми розповідає історії та чимало розказує про своє життя:

“Я вважаю, що це дуже цікаво і дуже цікаво знати про його життя. Він був у 37 штатах Америки із 50. Коли приходить вчитель, то у нас матеріал, який треба вчити, він знадобиться на тестах, а коли приходить Кеп до нас, то у нас різні ігри цікаві і творчі завдання” .

Школяр Матвій Паіс розповів, що найбільше на уроці цікавлять розповіді волонтера про його подорожі.

“Дуже важливо, тому коли ти спілкуєшся із носієм мови, ти краще вчиш мову, тому що ти розмовляєш із американцем і тобі це допомагає краще її розвивати” .

За словами Кепа, найголовніше навчити дітей комунікувати іноземною. Бо люди, які є носіями мови, не думають граматичними правилами.

“Із роками я вже випрацював таку методику, коли я працюю з дітками через якісь діалоги та ігри, які використовую на уроці. Я дивлюся, що спрацьовує для дітей, якщо їм це подобається, якщо вони вчаться, я використовую це, якщо ні, я підбираю матеріал інший”.

Нині у гімназії працює два волонтери з Польщі та США, розповіла заступниця директора Юлія Паіс. Їх забезпечують харчуванням, проживанням та візовою підтримкою. І розповідає, яку навчальну програму застосовують іноземці:

“Вони можуть брати запропоновану програму або нашим міністерством освіти або своїм для тих дітей, для кого ця мова є іноземна: іноді друга, іноді третя” .

За словами волонтера Кепа Хенслі, Україна за кліматом та природою схожа на північно-західна частину Штатів: Вашингтон та Орегон. А найбільше він сумує за своїм авто, що залишилося вдома.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *