Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Світ музики надзвичайно різноманітний: поп, хаус, рок, хеві метал, грайм, джаз, класика, електро, реп та багато інших. А яка кількість гуртів та сольних артистів навіть уявити важко! Така величезна кількість стилів та виконавців зумовлює і різні смаки слухачів. Тож пропонуємо вам дізнатися про те, яким саме артистам і жанрам надають перевагу черкасці.

Музичні уподобання черкасців (Опитування)
Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Світлана Коваль, викладач

Щодо улюбленого музичного стилю, то це рок і поп-рок. Мабуть, найбільше зараз подобаються пісні гуртів «Океан Ельзи» та «Беz обмежень». Намагаюся відвідувати їхні концерти. Подобаються тексти пісень, мелодії, рокова обробка. Багато пісень стали справжніми хітами, саундтреками до фільмів. А ще мені дуже імпонує справжня українська позиція цих гуртів.

Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Валерія Шаповал, студентка

Я слухаю різну музику, улюбленого стилю в мене немає. Залежно від того, що грає у навушниках, можна легко визначити мій настрій. Зазвичай це пісні, які нещодавно вийшли і зараз в тренді, або ж не нові, але точно всім відомі, як-от хіти «Бумбоксу». Якщо говорити про закордонних виканців, то, звичайно, це Біллі Айліш. Також нещодавно відкрила для себе німецький гурт, який створила пара з України, − «Inart’sname». Вони ще зовсім нерозкручені, але пісні пишуть дуже класні. Рідко, але слухаю і важку музику –  рок. Тут беззаперечний фаворит канадський гурт «Three Days Grace», знаю майже всі їхні пісні.

Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Вікторія Соломаха, студентка

Якщо чесно, я меломан і музику обираю під настрій! Обожнюю слухати light-pop, indie або country.

Останні кілька тижнів, аби налаштуватися на екзамени та навчання, почала слухати класичну музику від волончеліста Йо-Йо Ма. У моєму плейлисті завжди знайдуться улюблені хіти від Ed Sheeran. Цей рудий співак підкорив моє серце.

Монатік один із найулюбленіших українських співаків. Особливо мені подобається його  пісня «Добеги». Вона спонукає мене своїм ритмом до рішучих дій. Культовим у моєму плейлесті є Avicii, хоч він давно не з нами, але його музика лунає досі.

Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Надія Чередник, керівник гуртка, педагог

Зараз мені подобається різна музика, не можу виокремити якийсь стиль. Буває, що подобаються окремі композиції якогось гурту чи співака. Люблю слухати деякі пісні гурту «Антитіла», «Океану Ельзи» й Тіни Кароль. Втім, я не прихильниця пісень Олега Винника. Також подобаються пісні зі змістом, у які автор заклав певну ідею.

Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Денис Динда, студент

Мій улюблений стиль в музиці − поп. Я слухаю пісні цього жанру щодня. Мені вони дуже подобаються, тому що допомагають покращити настрій, коли це необхідно. Із улюблених українських виконавців подобається Дмитро Монатік та Кузьма Скрябін.

Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Дмитро Степанець, SMM-менеджер

Я – меломан! Але завжди надавав перевагу музиці, яка виражає протест. Безумовно, пошук протесту розпочинався у текстах реп-виконавців. Пізніше, коли більшість музичних стилів змішалися, стало важко виокремити якийсь один. Я почав слухати різноманітну інді-музику, яка була маловідомою. Намагався відкривати для себе нових артистів. Мені завжди подобалося слухати те, що не слухають інші. Здавалося, ніби саме цим і виділяюся. Для мене у піснях дуже важливим складником є текст і зміст. Захоплююся поетичними зворотами, метафорами, алегоріями. Мені до вподоби слухати це і все розуміти. У цьому полягає особливе задоволення. Але як і більшість, іноді можу послухати і поп-композиції. Утім, навіть цей стиль може цікаво розкрити тему, незважаючи на те, що вона може бути  банальною. Якщо назвати окремі пісні, то це напевно будуть такі:  «Zoloto» – «Улицы ждали»; Дайте танк – «МЫ»; Sirotkin – «Выше домов»; «PLC» – «На вылет». Не знаю, як інші, але для мене музика це також і своєрідний захист, можливість втекти від навколишнього шуму. Я люблю ходити у навушниках, бо без них мені ніби чогось не вистачає.

Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Семен Євтушенко, працівник у сфері обслуговування

Одного улюбленого стилю в музиці назвати не можу. Я люблю різні стилі. Залежно від настрою це може бути інді-рок (гурт «Imagine dragons»), кантрі-поп (співачка Тейлор Свіфт). Також не відмовляюся і від класичної музики та пісень 50-70х років. Якщо говорити про 50-70 роки, то одразу спадає на думку гурт «Four Seasons».

Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Владислава Корецька, студентка

Мої смаки в музиці доволі незвичні. Узагалі, я люблю реп гурту «Каспійський Груз», дуету «MiyaGi & Эндшпиль», але, водночас, подобається і попса – сучасні українські та російські виконавці. Наприклад, реп мені більше до вподоби слухати в машині та при ходьбі. Поп я вмикаю тоді, коли хочу потанцювати або просто розслабитися. Коли ж потрібно емоційно відновитися, то можу увімкнути класику, насолоджуватися композиціями Вівальді. Усе залежить від настрою і ситуації. А от коли прибираю в квартирі, я запалюю свічки і вмикаю мантри. Коли я чую їх, у мене з’являється відчуття, ніби очищаю і себе, і квартиру.

Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Аліна Горбаченко, фрілансер

Улюблений стиль не можу навіть описати. Думаю, що серед нас багато меломанів. Я люблю альтернативу (гурт «One Republic»), інді-поп-рок («Florence and the Machine», «Of Monster and Man»), сінті-поп («M83», Скрябін), поп-музику («Время и Стекло», Макsим, Артем Пивоваров та інші сучасні українські поп-виконавці). Також у моєму плейлисті знайдуться композиції у виконанні Христини Соловій, Марії Чайковської, Земфіри. Інколи радіо слухаю, теж це люблю)

Музичні уподобання черкасців (Опитування)

Олександр Панченко, електромонтер

Мені до вподоби мелодична, приємна на слух музика. Майже в кожному музичному стилі є виконавці, пісні яких я дуже люблю. Наприклад, подобається музика гурту «Rammstein», співачки Христини Соловій, ранні хіти Тейлор Свіфт. Але якщо все ж подумати про конкретний стиль, то це може бути кантрі. Час від часу просто хочеться послухати спокійну музику і відпочити!

Ірина Горпинчук

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *