На Черкащині зросли ціни на товари та послуги, найбільше – на рис та фрукти

На  споживчому  ринку у квітні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%. Найбільше (на 27,1% та 21,5%) подорожчали рис та фрукти.

Про це інформує Управління статистики в Черкаській області.

ПРОДУКТИ

На 9,7–1,3% зросли ціни на продукти переробки зернових, макаронні вироби, масло, безалкогольні напої, сало, овочі, кисломолочну продукцію, хліб, рибу та продукти з риби, цукор, сири, свинину. Водночас на 35,4% подешевшали яйця, на 4,5–1,8% – птиця, соняшникова олія, яловичина.

АЛКОГОЛЬ ТА ТЮТЮН

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 4,8%, у т.ч. на алкогольні напої – на 6,3%, тютюнові вироби – на 3,3%.

ЖИТЛО ТА КОМУНАЛЬНІ ТАРИФИ

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,0 відбулося в основному через підвищення тарифів на гарячу воду  на  21,7%  та  плати  за  оренду житла – на 11,3%.

ЗДОРОВ’Я

Ціни у сфері охорони здоров’я зросли на 1,5% у першу чергу за рахунок подорожчання фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 2,0%.

ТРАНСПОРТ

Підвищення цін на транспорт на 4,3% в основному спричинено подорожчанням проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті на 4,8%, палива та мастил – на 2,3%.

ЗВ’ЯЗОК

У сфері зв’язку ціни зросли на 2,8%, що пов’язано з подорожчанням поштових послуг на 11,9% і телефонного обладнання – на 10,2%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *